On-line Магазин 

Наші послуги

  • Розробка сайтів

    Розробка сайтів різної складності з індивідуальним підходом до кожного клієнта

  • Просування сайтів

    Просуваємо сайти в пошукових системах, збільшуємо цільовий контент сайту

  • Ремонт Комп'ютерної техніки

    Здійснюємо ремонт Планшетів, Ноутбуків, Моніторів, Персональних комп'ютерів

Всі послуги
Slide 1
Slide 2
Slide 3

Live з Facebook Space: Новий спосіб поділитися VR з друзями

Завдяки реалістичній потужності віртуальної реальності, Facebook Spaces дає змогу відчути, що ви проводите час зі своїми друзями особисто - незалежно від того, де вони знаходяться. Починаючи з сьогоднішнього дня, ви можете ділитися прямим відео на Facebook з Facebook Space. 

Facebook Live вже є одним з найактуальніших та інтерактивних способів обміну моментами з друзями. Ідучи жити з Facebook Spaces, ви можете поділитися абсолютно новим моментом з друзями та родиною безпосередньо з VR. Незалежно від того, подорожуєте ви екзотичними місцями по всьому світу  люди, які найбільше вас цікавлять, тепер можуть поспілкуватися в режимі реального часу на Facebook.

Коли ви вийдете жити з Facebook Space, у вас буде віртуальна камера, яку ви зможете розташувати в будь-якому місці вашого простору, щоб захопити цю дію. Друзі на Facebook можуть коментувати вашу трансляцію та задавати вам питання, щоб взяти участь у цьому з вами - і ви можете навіть побачити їх реакцію у VR. Ви побачите потік коментарів друзів і зможете вилучити свої обрані як фізичні об'єкти, з якими взаємодіють усі, хто знаходиться в цьому просторі, - це відмінний спосіб висвітлити переконливі запитання та розумні вкладиші від ваших друзів.

Live з Facebook Spaces відкриває задоволення від VR і дозволяє усім учасникам піти на досвід. Поряд із відеодзвінками та автономними повідомленнями в Messenger це простий спосіб ділитися своїми враженнями від VR та створювати тривалі спогади з усіма, кого ви турбуєте.

Зв'язок з нами

Цілодобова Онлайн Консультація

captcha