On-line Магазин 

Наші послуги

  • Розробка сайтів

    Розробка сайтів різної складності з індивідуальним підходом до кожного клієнта

  • Просування сайтів

    Просуваємо сайти в пошукових системах, збільшуємо цільовий контент сайту

  • Ремонт Комп'ютерної техніки

    Здійснюємо ремонт Планшетів, Ноутбуків, Моніторів, Персональних комп'ютерів

Всі послуги
Slide 1
Slide 2
Slide 3

HTC U11 отримує підтримку Amazon Alexa Voice Assistant

Останній  смартфон U11 від HTC отримав репортажні відгуки після його випуску, але зараз компанія доклала обіцянку, що це відбулося ще до офіційного запуску телефону. Тепер HTC U11 вже отримав підтримку Amazon Alexa в США за допомогою оновлення програмного забезпечення та спеціального додатка, і це означає, що користувачі зможуть прокинутися зі смартфоном, просто промовляючи "Alexa" і даючи будь-яку вказівку щодо їхніх уподобань .

Зверніть увагу, що існує три способи запуску агента Amazon Alexa на HTC U11 прямо зараз, як зазначено в доповіді The Verge. Користувачі можуть призначити функцію Edge Sense для цифрового помічника, що дозволить їм стиснути смартфон з одного боку та запустити Alexa. Вони можуть торкнутися піктограми програми HTC Alexa або просто сказати Alexa, як було сказано раніше.

Цікаво, що HTC U11 вже підтримує Google Assistant, і якщо ви тримаєте кнопку Home на телефоні, вона все одно продовжуватиме запускати віртуального помічника Google. Наразі немає можливості перезаписати цю дію, щоб запустити Alexa, зазначає Android Central. З HTC Alexa, користувачі можуть скласти список покупок, отримати флеш інструктаж з ваших улюблених джерел новин, слухати музику, аудіокниги та багато іншого. Голосові команди, як" Alexa, яка погода сьогодні? Також охоплюються ", опис програми описано в магазині Google Play.

Хоча підтримка Alexa дає змогу користувачам виконувати функції, які забезпечують розумні домашні динаміки Amazon, вони не мають деяких функцій, які пропонує Google Assistant. Зверніть увагу, що Alexa не дозволяє користувачам контролювати параметри вашого смартфону, як Wi-Fi та Bluetooth, відповідно до звіту. Alexa на HTC U11 не може робити все, що може на Echo, додає доповідь. Alexa не може відтворювати музику з сторонніх служб, не може викликати інші пристрої Echo, встановлювати нагадування / таймери / нагадування чи надсилати повідомлення Алекса.

Компанія стверджує, що підтримка Alexa буде найближчим часом в Великобританії та Німеччині. Оскільки Alexa ще не була представлена ​​в Індії компанією Amazon, ми можемо почекати деякий час, перш ніж підтримка буде доступна тут.

Зв'язок з нами

Цілодобова Онлайн Консультація

captcha