Каталог Хороших Цін 

Наші послуги

  • Розробка сайтів

    Розробка сайтів різної складності з індивідуальним підходом до кожного клієнта

  • Просування сайтів

    Просуваємо сайти в пошукових системах, збільшуємо цільовий контент сайту

  • Ремонт Комп'ютерної техніки

    Здійснюємо ремонт Планшетів, Ноутбуків, Моніторів, Персональних комп'ютерів

Всі послуги
Slide 1
Slide 2
Slide 3

Live з Facebook Space: Новий спосіб поділитися VR з друзями

Завдяки реалістичній потужності віртуальної реальності, Facebook Spaces дає змогу відчути, що ви проводите час зі своїми друзями особисто - незалежно від того, де вони знаходяться. Починаючи з сьогоднішнього дня, ви можете ділитися прямим відео на Facebook з Facebook Space. 

Детальніше

Samsung збільшує виробництво найшвидшого DRAM у промисловості - 8 ГБ HBM2, щоб вирішити швидке зростання попиту на ринку

Компанія Samsung Electronics, світовий лідер у галузі сучасної технології  сьогодні оголосила про збільшення обсягу виробництва 8-гігабайтної (Гб) високошвидкісної пам'яті-2 (HBM2) для задоволення зростаючих потреб ринку в широкому діапазоні застосувань, включаючи штучний інтелект , HPC (високопродуктивні обчислення), вдосконалену графіку, мережеві системи та корпоративні сервери.
 

Детальніше

HTC U11 отримує підтримку Amazon Alexa Voice Assistant

Останній  смартфон U11 від HTC отримав репортажні відгуки після його випуску, але зараз компанія доклала обіцянку, що це відбулося ще до офіційного запуску телефону. Тепер HTC U11 вже отримав підтримку Amazon Alexa в США за допомогою оновлення програмного забезпечення та спеціального додатка, і це означає, що користувачі зможуть прокинутися зі смартфоном, просто промовляючи "Alexa" і даючи будь-яку вказівку щодо їхніх уподобань .

Детальніше

Зв'язок з нами

Цілодобова Онлайн Консультація

captcha